14 Mayıs 2014

NOB ASETONSUZ OJE TEMİZLEME MENDİLLERİ

Uzun bir aradan sonra tekrar Merhaba ;

Yani en azından benim için birşeyler yazmayalı uzun bir ara oldu. :)


Bu sefer size alışılmışın dışında bir üründen bahsedeceğim. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olan asetonları artık bir kenara bırakıyoruz.


Çünkü onlar yerine artık NOB ASETONSUZ OJE TEMİZLEME MENDİLLERİ imdadımıza yetişiyor.Bu minicik kutunun içinde tam 30 adet mendil var.

Fiyat olarak da fazlasıyla uygun olduğu için vazgeçmeden sürekli kullanabileceğiniz bir ürün.
Ayrıca birden fazla çeşidi bulunuyor. Siz hangi aromayı daha çok seviyorsanız onu kullanabilirsiniz.Elma , üzüm ,gül ve portakal...
Uygulaması oldukça kolay , Açık renk ojelerde tek bir mendil yeterli gelebiliyor. Koyu renklerde daha temiz bir görüntü sağlamak için 2 tane kullanabilirsiniz. Hafif yağlı bir yapısı ve çok hoş kokusu var.
Yağlı yapısının nedeni nemlendirici özelliği.
Oje çıkarıcı bu mendiller ile kolayca ojenizi çıkarıp , daha fazla boyanmasını ve etrafa bulaşmasını engelleyebilirsiniz.


Diğer renk ve çeşitlerini , özelliklerini incelemek ve buna benzer daha fazla ürünle tanışmak için bir an önce RAPUNZEL'E TIK TIK !

Sevgiler.
3 yorum:

  1. çok güzel bir kutu hiç görmemiştim teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Bende bu ürünü kullanıyorum, bimden almıştım. Çok memnunum

    YanıtlaSil
  3. Bu konulardan çok fazla görüyorum artık çok sıkıldım gidip alışveriş yapacağım. Buypasa.com diye bir site açılmış orayı bir ziyaret edeceğim isterseniz siz de deneyin. Sitesi buypasa.com ‘dur bence denemelisiniz.

    YanıtlaSil