6 Kasım 2014

Rimmel London / KATE Idol Eyes Mascara

Günaydın , günaydın , günaydın...

Bu yazım benim gibi rimel hastalarına , Rimmel London aşıklarına özellikle Kate  Moss serisi severlere ve Watsons takipçilerine hitaben yazılmıştır :)

Bildiğiniz gibi The Rimmel London 'un Türkiye'deki tek tedarikçisi Watsons Türkiye. Ve bu yüzden Rimmel London ile tanışma fırsatını bize sunduğu için gerçekten Watsons yetkililerine bir teşekkür etmek lazım:)

Neredeyse her ürününü denediğim ve severek kullandığım Rimmel London , yakın zamanda Idol Eyes Collection by Kate serisini çıkardı.

Serinin tabi ki en çok merak ettiğim ürünü maskarası oldu.


Günlük makyajlarımda genelde göz odaklı çalıştığım için , göz kalemleri ve rimeller benim için vazgeçilmez olanlardır.


Kate Mascara'nın normalde 4 rengi mevcut . 
- Jet Black (siyah)
-Saphire (mavi)
-Emerald (yeşil)
-Amethyst  (mor)

Ancak Türkiye standlarında satışta sadece Siyah ve Mavi rengi mevcut.
Ben genelde renkli rimelleri sevmediğim için Jet Black olanı tercih ettim.Kırık uçlu özel fırçası ile kirpikleri baştan uca kadar kavrayan ve en küçük kirpiklere bile ulaşan bir yapıya sahip.

Geniş kısmı ile tek katta bile kirpiklere hacim ve kıvrım veriyor.

En sevdiğim özelliği ise yoğun bir yapıda olmasına rağmen topaklanma yapmıyor. Aynı zamanda tek tek ayırarak daha doğal bir görünüm sağlıyor.Resimde gördüğünüz Kate Mascara'nın uygulanmış hali.

Tek katta hem doğal hem de daha dolgun kirpik görüntüsü elde edebilirsiniz.Normalde benim kirpiklerim zaten çok kısa ve düz değillerdir. Ama her maskarada da bu görünüm oluşmuyor ne yazık ki.

Eminim kirpiklerinin dolgunluğundan ve kıvrımından şikayet edenlerinde seveceği bir maskara olacaktır.Benim için makyajda gözlerin önemi büyük. Daha etkileyici bakışlar için doğru kalem ve doğru rimel tercih etmeniz gerek.


3 yada 4 seferdir kullandığım bu ürün rimel koleksiyonumda favoriler arasına girdi bile. Aynı zamanda makyaj temizleme suyu ile kolayca çıkıyor ve dökülme yapmıyor.

Kasım ayı itibarı ile Watsons mağazalarıında yerini alan Kate Mascara'ların fiyatı 16,99 TL .
Ben %40 indirim ile 10 - 11 TL gibi fiyata aldım.

İndirimdeyken alabilme şansınız olmazsa indirimsiz hali  bile aynı performansı gösteren bir çok pahalı maskaraya göre oldukça uygun.


Size en yakın Watsons mağazaları için Tık !

Facebook'tan da takip ederek güncel haber ve indirim duyurularına ulaşabilirisniz.

Sevgiler
1 yorum:

  1. Fırçası güzel görünüyor kirpiklerini güzel göstermiş alınacaklar listem için düşünebilirim tabi önce elimdeki rimel stoğunu eritmem lazım :) bu arada bloğuma beklerim :) http://pembemakyajcantam.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil