5 Ocak 2016

VISSMATE İLE %100 HİJYEN

Tekrar Merhaba ;

Günün ikinci yazısında sizlere kozmetik , güzellik ve bakım haricinde aslında hepimizin çok yakından ilgilendiği bir konudan temizlikten bahsetmek istiyorum :)
Temizlik denilince benim aklıma ilk olarak Çamaşır Suları geliyor !Geçenler de adresime gelen kargo ile koca bir paket dolusu çamaşır suyunu görünce ne kadar sevindiğimi sizde tahmin edersiniz. Hepimizin en zayıf noktası temizlik ve hijyen.

Vissmate yeni üretilen , özel geliştirilmiş formülü ile tüm yüzeylerde (banyo , fayans, klozet , lavabo vb ) hijyenik bir temizlik ve mikroplara karşı maksimum koruma sağlamayı hedefleyen yoğun kıvamlı bir çamaşır suyu. 

Bir çamaşır suyu diğerlerinden ne kadar farklı olabilir ki düşünmedim değil aslında :)

Ekstra yoğunluk derseniz şimdi çoğunda var !
Hijyen etkisi markalara göre değişkenlik gösterebilir.
Uzun süren maksimum koruma ise gerçekten Vissmate ile bu farkı anladım diyebilirim.

Özellikle lavabo ve klozet gibi alanlarda mikroplar kaçınılmaz Neredeyse gün aşırı çamaşır suyu ile geçmek gerekiyor Hele ki benim gibi küçük çocuklarınız varsa.

Pek çok çamaşır suyu denedim evet hepsi temizledi ama Vissmate kullanmaya başladıktan sonra 2 günde bir 3 gün yada 4 günde bir olarak değişti bu aralar temzilik süresi .

Bir düğer önemli nokta ise şu keskin çamaşır suyu kokusu!! Ben seviyorum aslında ama eşim bu kokuya asla dayanamaz ve nefret eder. Bu nedenle çamasır suyu alırken hep bir tartışma :)

Ama VissMate 'in Deniz Ferahlığı , Çiçek Bahçesi , Çam ormanları ve Limon Gücü aromalı kokuları ile o keskin koku en aza indirilmiş.
 

 

Ee bu kadar güzel şey bir aradayken istediğim çamaşır suyunu yani istediğim hijyeni bulmuş oldum :)

Bloknotelar ve küçük not defteri de pratik bilgiler için oldukça kullanışlı :)

Vissmate 'i daha detaylı incelemek isterseniz ;


Adresinden inceleyebilir ve Ürünlere ulaşabilirsiniz.


Sevgiler


1 yorum:

  1. çok sevdiğim ancak ulaşmanın biraz zor olduğu ürünler umarım daha kolay ulaşılır :)

    YanıtlaSil