13 Ekim 2014

RIMMEL LONDON MAGNIF'EYES BRONZE MAGNATE İNCELEMESİ

Haftanın en sendromlu günü olan Pazartesi'den herkese Günaydın...

Hafta sonunu hastalık yüzünden evde geçirmek zorunda olan ben , boş durmadım ve bugün için Rimmel London'ın bu farının makyajını hazırladım.

Her şekilde hasta da olsam , olmasam da makyaj denemeleri yapmayı çok seviyorum.

Geçtiğimiz günler de  yaptığımız Dost Bloggerlar Buluşuyor etkinliğinde en önemli ve en sevilen sponsorlarımızdan olan Watsons Türkiye 'nin hediyeleri arasında ki en güzel olanıydı Rimmel London Magnif'eyes Far.
Rimmel London markası Watsons'ın bizlerle tanıştırdığı en iyi markalardan biri kesinlikle.Hem ürünlerin kalitesi hem de  uygun fiyatları ile favorilerim arasında artık.Magnif'eyes Farın bende ki rengi 006 Bronze Magnate 

Makyajına geçmeden önce rengin duruşuna ve pigmentasyonuna bakalım.Ben uygulamadan önce bir tarafa far bazı uyguladım arada ki farkı görebilmek için.
Gerçi resim de de göründüğü gibi arada çok fazla fark yok.Sadece rengin kendini göstermesi için 2 yada 3 kat geçmeniz gerek.

Baz ile kullanmanızın tek avantajı daha uzun süre kalıcı olması olabilir.

Ancak 8 saate kadar etkili , kalıntı bırakmayan , bulaşmayan özel formüllü far serisi olarak tanıtılan bu ürün için fazla söze gerek yok. Ben iki seferdir bazsız olarak kullanıyorum ve gün sonunda  sanki yeni sürmüşüm gibi görünüyor.


Gelelim nasıl uyguladığıma ;
İçerisinde ki kahve ve  bronz tonlar gerçekten çok abartılı olmayan bir ışıltı ile gözde çok hoş duruyor.Ben genelde kahve ve bronz tonları kendimi yakıştırmazdım. Benim rengim her zaman ki gibi siyahtı.
Ama bu far fikrimi değiştirdi bile.


Bu sezonun ve sonbaharın gözde renkleri arasında olan kahve tonları için  oldukça başarılı bir ürün. 

Ben eyelinerla uygulayıp biraz daha ağırlık kattım.Eyelinersız da kullanilirsiniz. Seçim size kalmış. Her şekilde gözde duruşunu çok beğendim.


Yakından bakalım bir de ;

Bir çok markaya göre fiyatlarda gayet iyi. Bu tekli farın fiyatı 12,99 TL.

Birden fazla renk seçeneği bulabilirsiniz. İncelemek için Watsons Türkiye'nin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Okuduğunuz için çok teşekkür ederim


Yazıma bu makyajın tamamı ile veda ediyorum.:)Sevgiler
2 yorum:

  1. renk çok hos sizede çok yakısmıs en kısa zamanda deniyeceğim

    YanıtlaSil